top of page

NEUVĚŘÍTE TOMU, JAK SE PROMĚNILA DĚTSKÁ ONKOLOGIE V MOTOLE


Ten okamžik symbolizoval nejen uzavření jedné etapy, ale zároveň otevření nových možností pro lepší péči o naše nejmenší pacienty.


Na konci února 2024 se uskutečnilo slavnostní setkání všech sponzorů, včetně projektu Granter, zapojených do renovace oddělení dětské hematologie a onkologie v pražské nemocnici Motol. Dostali jsme nejen vřelé poděkování, ale i pamětní listy a prohlídku zrekonstruovaných prostor.


Každý krok této proměny v sobě nese důkaz, že když spojíme síly, dokážeme vytvořit prostředí, ve kterém se zdravotní péče stává nejen účinnější, ale i přívětivější.


Foto: Fakultní nemocnice v Motole


Projekt Granter je dokladem toho, že spolupráce a štědrost mění svět. Děkujeme všem, kdo se připojili a přispěli svou troškou do velkého díla. Vaše podpora je neocenitelná.


Naše snaha zlepšit péči o nemocné a ohrožené děti v Česku však zdaleka nekončí. Čekají nás další projekty, které budou potřebovat i vás. Podpořte nás prostřednictvím aplikace VAKOVAKO. Vaše dary pomůžou dětem tam, kde to systém přehlíží.
Děkujeme také přednostce kliniky Doc. MUDr. Lucii Šrámkové, Ph.D., primářce MUDr. Petře Keslové, Ph.D. a společnosti YUAR.

Commentaires


bottom of page